Warsztaty EBRU w Turcji (16-20.05.2022)

17 sierpień 2022

Na długo w naszej pamięci pozostaną warsztaty EBRU zorganizowane w Kahramanmaras (Turcja) w dniach 16-20.05.2022 r.  Piękne widoki, niesamowite doświadczenie i cudowni ludzie. W warsztatach udział wzięło 6 słuchaczy SUTW i 3 pracowników CKU Sopot zaangażowanych w realizację projektu „Barwny Taniec Życia” realizowanego w ramach programu Erasmus+. Warsztaty zostały zorganizowane przy uczestnictwie organizacji partnerskich z Turcji i Słowenii.

Jesteśmy wdzięczni organizacji partnerskiej z Turcji za gościnność i pokazanie mam piękna kultury i sztuki tureckiej. Doświadczenie zdobyte na warsztatach wykorzystamy w codziennych aktywnościach podczas zajęć twórczych SUTW, ale także podczas aktywnego spędzania czasu z bliskimi.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą fotorelacją z wydarzenia. Autorką zdjęć jest
 p. Katarzyna Marciniak (artysta plastyk, prowadząca warsztaty z malowania na jedwabiu).

To nie koniec naszych działań. W ramach projektu planujemy obecnie zorganizowanie pięciodniowych warsztatów tańców różnych kultur w dniach 05-09.09.2022 r. w miejscowości Rogaska Slatina (Słowenia). W pierwszej połowie sierpnia zaczynamy rekrutację wśród Słuchaczy SUTW zainteresowanych uczestnictwem w warsztatach. Zachęcamy do śledzenia informacji na stronie SUTW!